Červenec 2008

*pekne ale smutne*

28. července 2008 v 0:43 | Yuki-Hate |  ja:)
Uplne blutalne smutne...:( :( :( →↓↓↓←

*For Clia*

24. července 2008 v 11:48 | Yuki-Hate |  →diplomy
Thak thu ye Diplomííík pre Cliu-chan.
Dufam ze sa ti bude paciť,je tam Kanone Hilbert (my love ♥_♥)
A budem rada ak to bude stale tvoj prvy diplomiiiik a bude prave odo mna
budem moc happy ^_^mozno i viac ako thy :) a tu uz ye diplomííík↓

*Diplomyky*

17. července 2008 v 12:59 | Yuki-Hate |  →diplomy
Mno thak tuto je diplomííík for me↓
a pod perexom su diplomyky pre vas za blesku čislo 9 :)

*Bleskowka9*

9. července 2008 v 17:07 | Yuki-Hate |  →Blesky
1.)Awojik
2.)Ako sa maš?
3.)Kto je na obrazku?
4.)mohlo by si za mna hlasnu *Thu* ?
(som tam ako Yuki-Hate)
5.)kolky to bol hlások?
6.)poznáš Alexa Evansa?
7.)čo na diplomíííík?
8.)pak se ti ozvu na bločik,papa cmuqa♥

*New Design*

9. července 2008 v 14:26 | Yuki-Hate |  design
Thak a po "dlhom" čase mam o5 newky new design x)
Vyrobca: Yuki-Hate
Meno designu: Look at me eyes
opis designu: Alex Evans
Pre: kawaii-yume,Yuki-Hate
deň: 9.7.2008
do: ???
čislo designu: ???
pači sa wám tento design?plsky napiste komentik (^_^)

*EMO*

1. července 2008 v 12:22 | Yuki-Hate |  ja:)
Co je to EMO?
EMO je od slova emocionální což znamená citový. V první řadě je to hudební styl který se vyznačuje emocionální muzikou ve které se většinou zpívá o životě, smrti, nenaplněné lásce, neštěstí, chuti na sebevraždu.... Je to muzika často trochu depresivní nebo taková co vyvolává smutnou náladu. Jsou to skupiny jako My Chemical Romance, Panic!At the disco, All American Reject, Taking Back Sunday, Fall Out Boys...
Ovšem není to jen o muzice, ale také o stylu oblékání, náladách, postoji k životu a stylu života. Podle mého je v EMO kromě muziky důležité chování a styl života.
EMO kids dávají najevo svoje city a to i kluci, takže potkat uplakaného EMO boy není nic neobvyklého. Mají většinou smutnou náladu a pesimistický pohled na život a vše co je kolem něj. Často trpí depresemi a špatnou náladou, která je doprovázená sebedestrukcí. Častou formou sebepoškozování je řezání žil a podobné tělesné trýznění. Výmečně jsou pokusy o sebevraždu. Jinak je to jen řezání a smutné nálady. EMO kids většinou nechtějí moc odkrývat svou identitu, což se projevuje tím že nosí vlasy zakrývající buď jedno nebo obě oči. A když jdou po ulici často se dívají do země a né lidem do očí. A také moc nevyhledávají společnost.
Bohužel někdy se o EMO kids píše jen tohle a pak si někteří lidé o nich myslí že se jen řežou depkujou a nic víc. ALE NENÍ TO PRAVDA! Tohle dělají jen při špatné náladě. Když ji mají dobrou tak si rádi někam vyrazí, zasmějou se, pobaví se z kamarády, zajdou do kina a dají všem najevo že jsou happy. Ovšem převažuje ta špatná nálada.Jak poznám EMO kid?
Hlavně podle vzhledu jelikož asi na ulici jen tak hned nepoznáme myšlenky a postoj k životu toho druhého. Jsou tu takové 2 základní věci.
Věc č.1: Vlasy zakrývající jedno nebo obě oči
Věc č.2: Černé oblečení(často doplněné růžovou)
EMO girlEMO girl nosí většinou vlasy zakryté jedno oko. Co se týče oblečení je většinou černé barvy často černo-bílé pruhované nebo puntíkované. Nosí také sem tam něco růžového jako kontrast. Vše je většinou doplněno spoustou doplňků jako hodně barevných náramků a řetízků. Soustu čelenek většinou růžových. Černé, růžové nebo červené mašličky. Všelijaké pentle a pentličky. Dále se mohou nosit šály. Většinou se také dají indetifikovat piercingy. Často na dolním rtu buď nalevo nebo napravo nebo plugy do uší. Ty doplňky jsou velmi důležité.EMO boy
Pro emo boy kromě černého oblečení, piercingů a zakrytého jednoho nebo obou očí je typické těsné oblečení třeba o číslo menší. Oblečení je zase doplněno růžovou pro kontrast. Jak EMO girl tak i EMO boy nosí pásky z pyramidkami. Pokud nocí brýle jsou to brýle z tlustými černými obroučkami.
Do komíků pak napište co jsi mylíte o Emu a jak ho máte či nemáte rádi. :-)